Mājīgums, neatkarība un ekonomija.

Pievieno mājoklim šīs īpašības ar: Malkas krāsni \ Malkas plīti \ Centrālapkures krāsni \ Centrālapkures plīti \ Siltuma akumulācijas krāsni \ Čuguna krāsni \ Malkas katlu

Neparedzami apstākļi, drūmas telpas un milzīgi apkures rēķini.

  • Elektrības un gāzes pārrāvumi, neparadzemas un ārkārtas situācijas, telpas kurās trūkst siltuma un mājīguma, milzīgi apkures rēķini un neuzticama apkure.
  • Apsildi sevi un savu ģimeni ar uzticamāko un ilgmūžīgāko apkures veidu - malkas apkuri. Neraugoties uz apstākļiem un politiskajiem notikumiem pasaulē, malkas krāsns vai plīts nodrošinās siltumu un siltu ēdienu ekonomiskākajā veidā, pievienojot mājoklim mājīgumu un gaišumu.

Ātrums un izpratne apkalpošanā

Apjomīgas noliktavas esamība Jūrmalas tuvumā, ļaus Tev saņemt apkures iekārtu 2 darba dienu laikā, drošā un izturīgā iepakojumā. Ērtai saziņai un palīdzībai, pieejams diennakts kontakttālrunis.

Ilgmūžīgs mājīgums un siltums

Visas mājaslapas preces sedz 5 gadu garantija. Mēs ticam pārbaudītai produkcijai, ko pārdodam un ar prieku palīdzēsim nepieciešamības gadījumā.

Apziņa, ka esi izdarījis pareizo izvēli

Esam oficiālie un tiešie izplatītāji lielākajai daļai no apkures iekārtām, Tu saņemsi labāko piedāvājumu. Gadu pieredze malkas apkures iekārtu nišā, ļaus mums Tev atrast meklēto risinājumu.

Klientu atsauksmes

Andrejs

⭐⭐⭐⭐⭐

Vēlos Jums izteikt pateicību par to, ka ieteicāt iegādāties malkas krāsni ar centrālapkuri Vulkan. Mēs esam ļoti apmierināti. Pieslēdzām pie krāsns siltās grīdas, radiatorus un boileri. Vienkārša lietošana un drošība ir raksturīga šai krāsnij. Mēs ar sievu mīlam vakaros pasēdēt pie kamīna ar glāzi vīna - tas ir ļoti patīkami🍷!

INĀRA

⭐⭐⭐⭐⭐

Uzstādīju ātri pēc piegādes. Esmu apmierināta, paldies! Gatavoju ēst uz plīts, kas mani īpaši iepriecina😇 Augstākā prioritāte bija, lai ir silti virtuvē, koridorā un sanitārajās telpās. Ar šo darbu manā platībā plītiņa tiek galā labi 👍 Lai jums veiksmīga darbošanās🤗

ZIGMUNDS

⭐⭐⭐⭐⭐

Paldies! Ar plīti esmu ļoti apmierināts, ļoti praktiska un labs dizains. Paldies par jauko attieksmi pirkuma noformēšanā, piegādē un noformēšanā.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai apkures iekārtas var apskatīties klātienē?

Jā, protams! Tikai iepriekš zvanot +371 29220099.

"Elingi", Salas pagasts, Babītes novads, LV-2105

Vai apkures iekārtas uzstādat?

Uzstādīšana ir iespējama jebkurai malkas apkures iekārtai, sadarbībā ar sertificētu santehniķi.

Vairāk par uzstādīšanu zvanot +371 29220099

Vai apkures iekārtas ir pieejamas uzreiz?

Lielākā daļa apkures iekārtu atrodas mūsu noliktavā pie Spuņceima.

Ir izņēmumi, kas jāpasūta, kas būs uzreiz redzams pirms pasūtījuma noformēšanas.

Vai preci varu apmainīt vai atgriezt?

Jā, protams. 14 dienu atgriešana vai maiņa ir bezmaksas.

Vairāk info.

Kā sadalīt maksājumu 12 mēnešos ar 0% pārmaksu?

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Tava dārgā laika – piezvani +371 29220099, aizpildi līzinga pieteikumu un par pārējo parūpēsies ceplis.eu klientu dienests.

Sajūti īstu siltumu, pievieno mājīgumu